Rapportér fejlHjælp os ved at rapportere fejl. Læs mere her.

52 m2 andelsbolig til salg på 2000 Frederiksberg

Foto leveres af Google Street View og kan være upræcist:
FÅ MERE INFO OM BOLIGEN
Du skal være betalingsbruger for at få info om denne bolig. Det koster 25 kroner for de første 2 dage og herefter 225 kroner per 7 dage i løbende abonnement at blive betalingsbruger. Læs mere...
  • 741394
  • 52 m2
  • 2
  • Ikke angivet
  • 3.300 DKK
FÅ MERE INFO OM BOLIGEN
Du skal være betalingsbruger for at få info om denne bolig. Det koster 25 kroner for de første 2 dage og herefter 225 kroner per 7 dage i løbende abonnement at blive betalingsbruger. Læs mere...

Andelsbolig til salg, Frederiksberg (kun bytte)

VIGTIG INFORMATION: Dette er en byttebolig. Det betyder at du skal have en relevant bolig at bytte med for at komme i betragtning til boligen.

Frederiksberg, Andelslejlighed byttes, 2000, 2 vær., 52 kvm., boligydelse kr. 3300, andelsvurdering kr. 850000, [xxxxx]

Lejlighed byttes, til samme størrelse eller større. Haves:
Dejlig lejlighed beliggende i midten af byen, med grønt område i baghaven, parker og kirkegårde lige om hjørnet. Få hundrede meter til Frederiksberg Have, Søndermarken og Zoo.Lejligheden ligger på 1. sal i tilbagetrukket baghus, og indeholder 2 gode rum. Soveværelse, badeværelse og køkken vender ud til foreningens grønne dejlige have, med Solbjerg Parkkirkegård beliggende bagved. Her kan man vågne op til fuglesang og høre tigeren fra Zoo brøle af og til.Stue vender ud foreningens gård, og har stuk. Der er massive plankegulve i hele lejligheden, svanekøkkken, entré, bad og toilet i lejligheden.Foreningen har en god økonomi, lav belåningsgrad, og rare naboer :) Der er tilladelse til at holde husdyr. Også mulighed for trepartsbytte

Jeg ønsker at bytte med en bolig med følgende krav:

Ønskes:
En lejlighed på Frederiksberg, samme størrelse eller større. Maks pris 1.400.000 kr., maks boligydelse 4000 uden forbrug.Denne andelsbolig ligger på Roskildevej i Frederiksberg. Frederiksberg har postnummeret 2000, og ligger i kommunen Frederiksberg,  som ligger i København. Andelsboligen er i alt 52 m2 fordelt på 2 separate værelser. Boligen sælges som almindelig andelsbolig. Andelsboligen er oprettet på vores service den 6.4.2022, men kan have været deaktiveret og genaktiveret igen. Boligydelsen er 3.300 kr. per måned.

Lignende boliger